آمادگی سازمان بنادر برای اعطا بیشترین تسهیلات به سرمایه‌گذاران بندر خرمشهر

تسهیلات به سرمایه‌گذاران در بندر خرمشهر

به گزارش هوگر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد علی حسن‌زاده در آئین تکریم و معارفه مدیرکل بندر خرمشهر، اظهار کرد: تودیع و معارفه‌ها امری طبیعی در مدیریت‌ها و سازمان‌ها است و مدیران باید از زمان و فرصت‌ها به نحواحسن استفاده کنند.
وی عنوان کرد: سازمان بنادر کشور مدتی قبل برای نخستین‌بار مصوبه‌ای تحت عنوان «سند چشم انداز سازمان بنادر و دریانوردی» را طراحی کرد، این طرح برای اقدامات در عرصه بندری، دریایی، کشتیرانی و بازرگانی در سطح کشور خواهد بود و با رفتن و آمدن اشخاص این سند مخدوش نخواهد شد.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بندر خرمشهر توان ایفای نقش مهم در بحث ترانزیتی را دارد و همه ما باید کمک کنیم تا از این امتیاز ممتاز استفاده لازم برده شود.

حسن‌زاده عنوان کرد: بندر خرمشهر زمانی ۶۰ درصد تجارت دریایی کشور را به دوش داشت، اما این جایگاه به دلیل تحمیل جنگ تنزل یافت.

وی اظهار کرد: باید اقتصاد بندر خرمشهر پویا و صنایع و فعالیت‌های ارزش افزوده در این بندر مهم و با سابقه مستقر شود تا بندر خرمشهر رونق یابد.

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر کشور آمادگی دارد که بیشترین تسهیلات را به سرمایه‌گذاران در بندر خرمشهر اعطا کند و هر آن چه را که در بضاعت این سازمان است برای بندر خرمشهر در دستور کار قرار دهد، چرا که این وظیفه ملی ما به حساب می‌آید.


تمام توان خود را برای توسعه بندر خرمشهر به کار می‌بندم
نورالله اسعدی؛ مدیرکل جدید بندر و دریانوردی خرمشهر نیز گفت: امروز امانت بزرگ و خطیری را به دست گرفتم و امیدوارم امانتدار خوبی باشم.

وی با تاکید بر اینکه تمام توان خود را برای توسعه بندر خرمشهر به کار می‌بندم، عنوان کرد: ما با کمک و همکاری قادر هستیم که بندر خرمشهر را شکوفا کنیم و اعتقاد اصلی من نیز توسعه است، بنده به خرمشهر آمده‌ام تا کار کنم و گره‌ای از مشکلات مردم رنج‌دیده این شهر بردارم.

اسعدی گفت: سرمایه‌های انسانی نیروی محرک فعالیت بندر هستند و بنده تمام اهتمام خود را برای سرمایه انسانی بندر خرمشهر قرار خواهم داد.
اسعدی عنوان کرد: زیرساخت‌های خوبی در بندر خرمشهر وجود دارد، وظیفه ما این است که این ظرفیت‌ها را برای توسعه و شکوفایی به کار بگیریم و باید دین خود را به خرمشهر ادا کنیم، شهری که دین خود را به انقلاب و ایران ادا کرده است.

مدیرکل جدید بندر و دریانوردی خرمشهر اظهار کرد: با تمام دستگاه‌ها، سازمان‌ها، ادارات و مسؤولان شهر در ارتباط خواهیم بود و تمام توان خود را برای بندر خرمشهر وارد میدان خواهیم کرد.
مدیرکل جدید بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: با وجود همه موانع از جمله تحریم‌ها اما به این اعتقاد راسخ دارم که با همفکری و همفزایی توان ایجاد توسعه و شکوفایی را داریم و من برای انجام کار به خرمشهر آمده‌ام و امیدوارم با کمک کارکنان این اداره گام‌های خوب و موثری برداریم.