چهار ساعت کارگاه آموزشی تخصصی صادرات

چهار ساعت کارگاه تخصصی

 

به گزارش هوگر، اصولا یک صادرکننده موفق، باید  پله‌ها را دانه‌دانه و درست جلو برود تا هر مرحله از صادرات را به سادگی طی کند و در مقابله با چالشهای به وجود آمده احتمالی، راه حل مناسب را در پیش گیرد.

اولین چیزی که یک صادرکننده در نخستین مرحله از صادرات، نیاز به بررسی  دارد قوانین کشور مبدا و مقصد در مورد کالای صادراتی است که کمک می کند نوع بسته‌بندی، لایسنس‌ها و گواهینامه‌هایی که برای ارسال بارش نیاز است تهیه کند. مثلا اگر کالای صادارتی مورد نظر، مواد غذایی یا کالاهایی که مربوط یه مصرف کنده نهایی است باشد، قطعا قوانین سختتری دارند که باید در کشور مقصد حتما چک شود تا چراغ سبز گیرنده را برای ارسال دریافت کند.

پس از این مرحله، نوبت انتخاب نوع بسته‌بندی و انتخاب شرکت حمل مناسب برای ارسال بار است؛ در واقع شرکتی که در مقصد بتواند خیلی راحت پروسه ترخیص و تحویل را برای صادرکننده انجام دهد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

در  کارگاهی که به این منظور توسط  آی‌یوکانکت(aioconnect) در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود قرار است تمامی این مراحل و همچنین صادرات با ابزار دیجیتال به شرکت کننده ها آموزش داده شود.

در این کارگاه به صادرکننده‌ها، ابتدا تمام مراحل صادرات و اینکه چه اتفاقی در این پروسه برایشان قابل پیش بینی و اجراست آموزش داده می شود.در مرحله دوم نیز اتفاقاتی که در سیستم حمل و نقل و لجتسیک برای کالایشان اتفاق می افتد تشریح خواهد شد.

بررسی تمام مشکلات و چالشهایی احتمالی در مراحل صادرات نیز مرحله سوم این کارگاه آموزشی است که توسط مدرسین با تجربه برای شرکت کنندگان در این کارگاه اموزشی توضیح و ارائه خواهد شد و اما

درقسمت آخر که جالبترین و مهم‌ترین بخش این کارگاه آموزشی است، کلید راه حل مشکلات به دست صادرکننده‌ها داده خواهد شد.

گفتنی است سخنرانان و مدرسین این کارگاه آموزشی، "شهریار شهابی" موسس و مدیرعامل آیوکانکت،"فرید شکریه" مدیرعامل شرکت فورمایند،"علیرضا جعفری" موسس و مدیرهلدینگ یاسان و "سلمه محمودی" مدیرعامل شرکت هوگر لاجستیکس هستند. همچنین"امیرمهدی سادات اعلایی" مدیرعامل شرکت راز زندگی، از مهمانان ویژه این کارگاه خواهد بود.

این کارگاه که 23 دی ماه از ساعت 9 تا 13 در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار می شود کارگاهی ایده آل و مناسب برای مدیران عامل،مدیران بازریابی،کارآفرینان،مدیران روابط بین الملل و مدیران دیجیتال مارکتینگ و برندینگ خواهد بود. برای شرکت در این کلاسها به آدرس اینترنتیhttps://www.aioconnect.com/globalworkshops مراجعه نمایند.

 

 

چهار ساعت کارگاه تخصصی

 

کارگاه تخصصی