ترانشیپ ۱۸۱ هزارTEU کانیتنر در بندر شهیدرجایی

ترانشیپ ۱۸۱ هزارTEU کانیتنر در بندر شهیدرجایی

 

به گزارش هوگر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، اله مراد عفیفی پور درباره عملکرد کانتینری بندر شهید رجایی از ابتدای سال۹۷ تا ابتدای دی ماه جاری، اظهار داشت: در این دوره زمانی، در مجموع یک میلیون و ۴۱۲ هزار و ۴۸۷ TEU کانتینر(هر تی ای یو معادل یک کانتینر بیست فوت) در بزرگترین و پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران تخلیه و بارگیری شد.
وی ادامه داد: از مجموع یک میلیون و ۴۹ هزار و ۸۰۵ TEUکانتینر پر تخلیه و بارگیری شده، ۲۵۷ هزار و ۳۵۴ TEUمربوط به محموله های ترانزیتی بوده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان خاطرنشان کرد: طی نه ماهه امسال، ۱۸۱ هزار و ۶۸۳ TEU از طریق بندر شهید رجایی به عنوان اصلی ترین بندر کانتینری ایران به سایر بنادر منطقه ترانشیپ شده است.
عفیفی پور از جابجایی بالغ بر ۲۷۲ هزار TEUکانتینر حامل کالاهای صادراتی و حجمی افزون بر ۲۹۱ هزارTEU کانتینر وارداتی طی نه ماهه سال جاری خبر داد.
وی یادآور شد: بندر شهید رجایی با بهره مندی از پیشرفته ترین پایانه های کانتینری و برخورداری از تجهیزات روز دنیا، به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران محسوب می شود که تخلیه و بارگیری بیش از ۸۰ درصد کالاهای کانتینری درسطح بنادر کشور را پشتیبانی می کند.

شرکت توسعه بین الملل هوگر ارائه دهنده خدمات حمل،ترنشیپ، لجستیک و محموله پروژه ای و ترافیکی