Houger Team

Salmeh Mahmoudi

CEO

8636 546 912 98+

Internal 101

Ceo@houger.com

Taher Hassanvand

Executive Manager

0236 074 912 98+

Internal 111

taher.hassanvand@houger.com

Reza Ghorashi

Key Account Manager / Overseas

1077 639 912 98+

Internal 106

reza.ghorashi@houger.com

 

Darya Talebi

Senior Sales Executive

2333 218 912 98+

Internal 110

Darya.Talebi@houger.com

 

Azin Navidi Nejad

Sales Executive

3590 391 913 98+‬

Internal 109

Azin.Navidinejad@houger.com

 

 

Hiva Arsteh

Sales Executive

5367 784 911 98+‬

Internal 108

Hiva.Arasteh@houger.com

 

 

 

 

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

لورم ایپسوم متن ساختگی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد